Домовчийски герой за Марица при успех над Левски Лом

Марица Пловдив надви с минималното 1:0 Левски Лом в отложен мач от 11 кръг на Втора лига. Герой за тима от Пловдив бе Валери Домовчийски, който вкара победното попадение в 88-ата минута.

Пловдивчани имаха превъзходство през цялата среща, но пропуснаха много положения. Две минути преди края на редовното време Димитър Аврамов центрира, а Домовчийски засече топката с глава, за да донесе победата на Марица.

С победата Марица се изкачи на седмата позиция с актив от 30 точки, а в следващия кръг гостув на Созопол. Левски Лом е 19-и в класирането с осем точки.