Телевизионна програма

Футбол

12:30 Добруджа - ЕтърВтора лига Диема спорт 1

13:15 Спарта Ротердам - АяксЕредивизия MAX Sport 1

13:30 Удинезе - ДженоаСерия А Ринг

14:00 Сент Етиен - Пари Сен ЖерменЛига 1 Диема спорт 3

15:00 Бетис - ЛевантеЛа Лига MAX Sport 4

15:15 Локомотив София - ЦСКА 1948efbet Лига Диема спорт 1

15:30 Твенте - ФейенордЕредивизия MAX Sport 1

16:00 Милан - СасуолоСерия А Ринг

16:00 Бърнли - Тотнъм Висша лига Нова спорт

16:00 Специя - БолоняСерия А MAX Sport 3

16:00 Манчестър Сити - Уест ХемВисша лига Диема спорт 2

16:30 Айнтрахт Франкфурт - Унион БерлинБундеслига Диема спорт 3

17:15 Еспаньол - Реал СосиедадЛа Лига MAX Sport 4

17:45 Хееренвеен - ПСВ АйндховенЕредивизия MAX Sport 1

18:30 Челси - Манчестър ЮнайтедВисша лига Диема спорт 2

18:30 РБ Лайпциг - Байер ЛеверкузенБундеслига Диема спорт 3

19:00 Рома - ТориноСерия А MAX Sport 3

19:30 Кадис - Атлетико МадридЛа Лига MAX Sport 4

20:00 Спортинг Лисабон - Тондела Премиер лига Ринг

20:00 NFL: Ню Инглънд Пейтриътс - Тенеси Тайтънс, американски футбол MAX Sport 2

21:45 Наполи - ЛациоСерия А MAX Sport 3

21:45 Марсилия - ТроаЛига 1 Диема спорт 1

22:00 Реал Мадрид - Севиля Ла Лига MAX Sport 4

22:30 Порто - Витория ГимараешПремиер лига Ринг

23:20 NFL: Грийн Бей Пакърс - Лос Анджелис Рамс, американски футбол MAX Sport 2

Тенис

11:00 Купа Дейвис, Канада - Казахстан Нова спорт

18:00 Купа Дейвис, Испания - Русия Нова спорт

Баскетбол

01:00 НБА, Филаделфия Севънтисиксърс - Минесота Тимбърулвс Диема спорт 3

14:00 ББЛ: Славия – Правец b1b.box

16:00 ББЛ: Хебър – Политехника b1b.box

22:30 НБА, Лос Анджелис Клипърс - Голдън Стейт Уориърс Диема спорт 3

Волейбол

18:45 Дея Спорт - ЦСКА Диема спорт 1

22:00 Полша - Германия, Квалификации зона Европа, Световно първенство 2023 Диема спорт 2

Ски

16:35 Световна купа в Килингтън, слалом, първи манш, жени Евроспорт 1

19:35 Световна купа в Килингтън, слалом, втори манш, жени Евроспорт 1

21:05 Световна купа в Лейк Луис, супер Г, мъже Евроспорт 1

Биатлон

11:55 Световна купа в Йостерсунд, спринт, жени Евроспорт 1

14:20 Световна купа в Йостерсунд, спринт, мъже Евроспорт 1

Сноуборд

08:20 Световна купа в Сикрет Гардън, сноуборд крос, отборно, мъже и жени Евроспорт 1

Ски бягане

11:10 Световна купа в Рука, преследване на 10 км, жени Евроспорт 1

13:20 Световна купа в Рука, преследване на 15 км, мъже Евроспорт 1

Снукър

14:45 Шампионат на Обединеното Кралство, втори кръг Евроспорт 2

22:45 Шампионат на Обединеното Кралство, втори кръг Евроспорт 1

Автомобилизъм

11:00 Световна купа на Сочи, първо състезание Евроспорт 2

13:00 Световна купа на Сочи, второ състезание Евроспорт 2